Dış Mekan Folyoları

Image

Benzersiz | Yeni, siyah filmimizi gördüklerinde, Amerikan müşterileri şöyle tepki verdi: “Bu jet siyahı!”.
Yeni ürün, jet olarak bilinen koyu siyah taştan birine - kahverengi kömürden bitümlü kömüre geçişi olan emdirilmiş taşlaşmış odunlardan birini hatırlatıyor. Bu piyasadaki en koyu siyaha skai® jet black terimini vermiş oldu.
Zarif | Moda dünyasında siyah esastır. Siyah daima bir seçenektir, klasik, zamansız ve zarif. Şimdi, siyah trendi yapı elemanlarına ulaştı. skai® jet black, zamanın ruhundadır ve bu nedenle tasarım-bilinçli inşaatçılar, planlamacılar ve mimarlar arasında popülerdir.
Çok yönlü | skai® jet black, koyu siyah görünümü nedeniyle özellikle etkileyicidir. Tasarım mat kum kabartmalı, doğal ahşap kabartmalı ve çok ince parlak kabartmalı olarak sunulmaktadır.
Uyumlu | Skai® jet black'in yüksek kaliteli görünümü, modern, doğrusal mimariye mükemmel uyum sağlar. Burada siyah modaya uygun vurgular yaratıyor, heyecan verici kontrastlar sağlıyor ve yine de uyumlu görünüyor.
Güçlü | skai® jet black mükemmel teknik özelliklere sahiptir. Cool colors teknolojisine sahip yenilikçi, yeni, koyu siyah kaplama, aşırı hava koşullarında bile rengini ve şeklini uzun vadede korur.

reddot ödülü sahibi bu ürün ile ilgili jüri tarafından yapılan açıklama: skai® jet black dış yüzey kaplaması, olağandışı koyu rengiyle dikkat çekiyor. Farklı desenleri ile çok yönlü bir tasarım.