skai® cool colors

Image

skai® woodec Turner Oak toffee 

skai® woodec is the result of a development process that has formulated a new claim to authenticity. In fact, skai® woodec looks deceptively real: the optical effects and haptic elegance combine to create a high-quality overall effect whereby the surface is indistinguishable from real wood. A deep embossing contributes to the top rating for durability along with the ultra matt finish. 

Mat Dokunuş | skai® woodec tasarımları benzersiz bir mat cila ve derin kabartma ile karakterizedir. Mükemmel kombinasyon, pencere profillerine özellikle kaliteli ve gerçekçi bir görünüm verir. Kendin hisset!
Ahşap Görünüm | Etkileyici ve modern tasarımları ile skai® woodec mükemmel bir orijinal ahşap görünümü sağlar. Neredeyse ahşap bir pencereden ayırt edilemez, bina dış görünümünü güzelleştirir. Kendiniz görün!
Woodec | Yenilikçi skai® woodec yüzeyi doğal yaşam trendini pencereye taşıyor. Şaşırtıcı derecede gerçekçi ahşap görünümü, dış kısmı iç kısımla birleştirir ve mükemmel bir uyum içinde görünüm ve his sağlar. Kendin deneyimle!skai® woodec, yapı elemanlarının modaya uygun dekorasyonu için yeniliktir. Büyük doğallığı ve açık renkleri ile dış mekan alanına modern İskandinav tarzı iç dekorasyonundan bir köprü oluşturur. Etkileyici tasarımlar, modern ve canlı renkleri nedeniyle etkileyicidir. Ahşap görünümlü derin kabartma ve son derece mat yüzey çok yüksek kaliteli bir görünüme sahiptir ve iç mekanın konforlu atmosferini dış mekandaki gerçek ahşap görünümüyle birleştirir.