Skai® Cool Colors Plus

Her Türlü Hava Koşulunda Formunun Zirvesinde
Mevcut techprofil koleksiyonunun tüm tasarımları patentli cool colors teknolojisi ile donatılmıştır. Doğrudan güneş ışığında bile ısınmanın çok daha az olmasını sağlıyor. Bu kanıtlanmış teknolojinin daha da geliştirilmesi ile cool colors PLUS filmleri ortaya çıkmıştır. Özellikle koyu renkli yüzeylerde ısı emilimini azaltmada daha da verimli hale getiren 3 katmanlı bir yapı ile karakterize edilmiştir.

3 Katman

Geleneksel cool colors filmlerin aksine, cool colors PLUS filmi üç katmandan oluşur.

Yenilikçi

Renkli filmler temel olarak sadece IR radyasyonunun bir kısmını yansıtabilir. Bu nedenle, radyasyon alt tabakaya da nüfus eder. Bu alt tabaka koyu ise, IR radyasyonu emilir ve ısıya dönüşür. Bu, mükemmel yansıtıcı özelliklere sahip beyaz alt filme sahip cool colors Plus ile önlenir. Bu, ısı emilimini azaltmada mümkün olan en iyi değerleri sağlar, bu nedenle sıcak bölgelerde koyu renkler bile endişe edilmeksizin kullanılabilir. Bu teknoloji, üstün UV koruma özelliklerine sahip yenilikçi, 60 mikron kalınlığında akrilik tabakası sayesinde hava koşullarına bağlı bozulmalarda mükemmel sonuçlar gösterir.

Fonksiyonel

Piyasadaki mevcut ısıl optimizasyonlu çözümlerle karşılaştırıldığında, cool colors PLUS termal ölçümde 5 ° C daha iyi sonuçlara ulaşır. Bu iyileştirme, renkli profillerle pencere konstrüksiyonunda çok daha fazla olanak sağlar. Bu olağanüstü özellik sayesinde, film dünyanın her yerinde aşırı iklim bölgelerinde kullanılmak üzere kendini nitelendiriyor.

Güvenli

cool colors PLUS, sadece ısı birikiminin azalmasında değil, aynı zamanda hava koşullarına bağlı bozulmalarda mükemmel değerlere imza atıyor. Bu nedenle, dünya çapında 10 yıla kadar bir garanti, cool colors PLUS için geçerlidir. Böylelikle, cool colors PLUS filmler, sıcak iklim bölgelerinde dış mekân bileşenleri için ilk tercihtir.